Mladá speváčka sa nebojí otvorene rozprávať o svojich najväčších démonoch, ktoré ju počas života dostali na samé dno. Svedčí o tom aj naposledy pridaná snímka, ktorá zachytáva premenu pred a po liečení. Zaiste nie sme jediné, ktoré sú rady, že je Demi konečne zdravá!

Začínala ako detská hviezda, postupne sa z nej stávala megastar svetového formátu a v dnešnej dobe je idolom pre mnohých ľudí. Počas toho, ako Demi pomaly dospievala, do jej života jej vstúpili rôzne prekážky a bremená, ktoré si však vypýtali veľkú daň. Bulímia, sebapoškodzovanie, problémy s drogami i alkohol. Áno, aj s tým sa táto mladá speváčka potýkala, čo ju nakoniec dohnalo na samotné liečenie.

V súčasnej dobe je už zdravá a doslova vo svojom “novom” tele žiari. O psychických problémoch porozprávala aj v dokumente s názvom Simply Complicated, ktorý zachytáva aj jej obrovské úspechy. Najnovšou snímkou, ktorú pridala na Instagram Stories, však fanúšikom ešte viac otvorila dvere do najhlbšieho súkromia.

Demi totižto zverejnila šokujúcu fotku. Na prvej zreteľne vidno vychudnutú postavu a vyčnievajúce kosti, druhá zachytáva jej telo po liečení. Ako napísala táto mladá obdivuhodná žena, zotavenie je naozaj možné a ona je živým príkladom! 🙂

Foto: Instagram, giphy.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.