Aké požičaj, také vráť! Blake Lively toto heslo dodržala do poslednej bodky. Spolu s manželom Ryanom Reynoldsom tvoria obľúbený pár nielen kvôli ich romantickému správaniu a krásnym vyznaniam, ale aj vďaka humoru, ktorý vedia namieriť i proti sebe.

Pred niekoľkými dňami oslavoval Ryan Reynolds 41. narodeniny. Blake, ako správna manželka, sa rozhodla zagratulovať mu aj na Instagrame, kde pridala fotku s milým prianím. Na tom by nebolo nič zlé, keby nezverejnila fotku iného Ryana! Na nej sa totiž objavil Ryan Gosling a len polka tváre manžela herečky.

Blake Lively si vystrelila z manžela.

Blake ukázala, že aj ona má zmysel pre humor. Jednoducho len vrátila svojmu manželovi to, čo vyviedol on na jej tridsiate narodeniny v auguste. Na svoj Instagram pridal fotku s popisom: „Všetko najlepšie mojej úžasnej manželke.” Opäť by sme toto gesto považovali za nesmierne milé, keby fotka nenaznačovala niečo iné.

Ryan Raynolds si vystrelil z manželky Blake Lively

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ella
K môjmu životu neodmysliteľne patrí rodina, priatelia, čítanie novín a šálka dobrej kávy k tomu, zápisník na všetky moje myšlienky či dlhé rozhovory s ľuďmi, ktorí za to stoja. Mám rada prechádzky v prírode i ruch veľkomesta. Každý deň sa snažím využiť tak, aby som večer zaspávala s dobrým pocitom.