A je to tu. Členky skupiny Fifth Harmony – Dinah Jane, Normani Kordei, Ally Brooke a Lauren Jauregui oznámili “neurčitú pauzu”, aby sa mohli venovať sólo kariéram a fanúšikovia veru nie sú nadšení.

Rok po tom, čo víťazky súťaže X-Factor opustila ich kamoška Camila Cabello, opakujú jej kroky aj zvyšné štyri krásavice. Dráma, ktorá sa pri odchode Camily odohrala, za sebou zanechala veľa  intríg a nie najlepšie ukončených vzťahov. Aj keď skupina zanechala svojim fanúšikom úprimný odkaz o svojom rozhodnutí, veľa z nich má teraz ťažké srdce a svoj názor vyjadrujú napríklad takto:

„V podstate, to čo práve robia je presne to, čo chcela Camila ale dievčatá vedeli, že bez nej skončili. Ako sa ukázalo, boli urazené a naštvané a vydržali iba jeden nahraný album bez nej. Smejem sa.“

rozpad Fifth Harmony

Na druhej strane si si už určite všimla, že Camile sa výnimočne darí a vo veľmi krátkom čase sa zaradila medzi TOP sólo speváčky sveta. Svoje rozhodnutie tak určite nemusí ľutovať a teraz si možno aj ona sama vraví, že „Toto sa dalo čakať.“ Aký je tvoj názor?

rozpad Fifth Harmony

Fifth Harmony oznamili pauzu

koniec Fifth Harmony

rozpad Fifth Harmony

Zdroj: eonline.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.