Zayn prichádza s novou skladbou a fanúšikovia sa nenechali obalamutiť. Na Instagrame sa predbiehajú v teóriách, komu pieseň venoval. Najbláznivejšia je tá, že opustil One Direction kvôli nenaplnenej láske z Harrymu Stylesovi. 

Aj keď nikto presne nevie, prečo Zayn skupinu One Direction opustil, podľa niektorých klebiet v tom bola láska. Láska k Harrymu Stylesovi. Jeho sklamanie zo vzťahu a neopätované city si teraz hojí v skladbe Fingers.

“Bol som v prdeli, chcel som ťa, aj keď som ti nevedel ani napísať. Moje prsty síce nie sú zlomené, ale moje srdce áno. Ak mi povieš, kde sa skrývaš, prídem a môžem ťa milovať, prídem a môžem ťa milovať,” spieva.

Dvojicu prezývali fanúšikovia “Zarry” a aj keď teraz tmavovlasý spevák chodí s Gigi Hadid, ešte vôbec nič tým nedokazuje. Majú fanúšikovia pravdu? :O

Foto/Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)