Fúúha, to sú nám novinky. Množstvo fanúšikov zostalo nemilo prekvapených, keď pred pár mesiacmi ohlásili Jenna a Channing rozchod. Pár, ktorý bol doteraz považovaný za najstabilnejší v celom šoubiznise, si povedal zbohom. Zdá sa však, že fešný herec je opäť zamilovaný. 

Channing a Jenna boli príkladom toho, čo by chcel mať doma každý. Harmonické manželstvo zrejme nebolo až také harmonické a aj keď sa rozišli v dobrom, láska ich už nespája.

Channing a Jessie J? WTF :O :O

Podľa blízkeho zdroja z okolia herca sa momentálne stretáva so známou speváčkou Jessie J. “Randia už dlhšie, obaja sú z toho veľmi nadšení a nevedia sa jeden druhého nabažiť. Aj keď je Jessie stále na cestách, v kuse spolu komunikujú,” hovorí pre magazín EOnline.

“Na verejnosti sa ešte nebozkávali ani si neprejavili žiadnu nehu, ale rozhodne spolu chodia,” hovorí aj očitý svedok. “V kuse sa na seba usmievajú a nevedia si predstaviť byť jeden bez druhého,” dodáva na záver.

Fúha, čo si o tom myslíš? Hodili by sa k sebe? ♥

 Foto: YouTube, Twitter | Zdroj: eonline.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)