Druhá séria obľúbeného slovenského seriálu Oteckovia začína už o pár dní a množstvo fanúšikov sa už nevie dočkať. Okrem niekoľkých menších úloh privítali v caste aj Janka Koleníka, no budeme sa musieť rozlúčiť s hlavnou hrdinkou? 

Je otázne, ako sa bude dej seriálu vyvíjať naďalej. Tešiť sa však môžeš na úsmevné a humorné situácie, najmä vďaka nim si seriál získal také množstvo obdivovateľov. Je možné, že jedna z hlavných hrdiniek povie zbohom?

Linda je jednou z najobľúbenejších postáv a my si nevieme predstaviť, ako by seriál pokračoval bez nej. Momentálne je z nej vydatá pani a netají sa ani s mamičkovskými plánmi.

„Budem šťastná, keď sa to stane trebárs aj o mesiac,“ priznala pre magazín Emma. „Bude vtedy, keď nám ho Pánboh požehná. Keď to má prísť, tak to príde. Hoci mi v práci niekedy naznačia, že by som s tým mala počkať,“ dodala.

Foto: Instagram | Zdroj: pluska.skZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)