Kendall, si to ty? Topmodelka momentálne vyzerá ako dvojča svojej mladšej sestry Kylie Jenner. Keď sestry robili 21. novembra živé vysielanie na Facebooku, pery staršej Kendall vyzerali o dosť väčšie a opuchnutejšie ako zvyčajne. Jej fanúšikovia zostali zhrození a dali jej to aj patrične najavo. 

21-ročná Kardashianka Kendall Jenner patrí medzi najkrajšie prirodzené baby aké poznáme a to je aj jeden z dôvodov, prečo u nej zásahy plastického chirurga nie sú vôbec potrebné. No keď so svojou 19-ročnou sestrou Kylie robili pred dvoma dňami živé vysielanie na Facebooku ohľadom pripravovanej knihy, jej spodná pera bola evidentne väčšia ako normálne. Preto sa vynára otázka, či ide len o prácu šikovného vizážistu alebo sa naša Kendall vydala cestou svojej mladšej sestry a dala si pery vyplniť kyselinou hyalurónovou.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Jej nový look neušiel ani fanúšikom, ktorí okamžite reagovali na Twitteri. Kendall je v každom prípade nádherná žena, no s takto upravenými perami sa na Kylie podobá ešte viac. Tá sa len nedávno priznala, že k jej legendárnym perám jej predsa len dopomohli šikovné ruky plastických chirurgov. Všetko to vraj podstúpila kvôli komplexu z úzkych pier.

Faktom však je, že Kendall má uzavretú zmluvu s kozmetickou spoločnosťou Estee Lauder, takže pochybujeme, že by robila niečo so svojou dokonalou tvárou a ohrozila by tým svoju modelingovú kariéru.

Kylie nakoniec celú záhadu okolo pier svojej staršej sestry vyriešila za nás. Neskoro večer pridala na Snapchat video, ktorým nás upokojila. Za dnešný look svojej sestry je vraj zodpovedná ona: ,,Kendall ma dnes nechala, aby som ju nalíčila a teraz si všetci myslia, že si nechala zväčšiť pery. Prepáč Kendall!” Neuveriteľné, čo dokáže trošku makeupu! 🙂

 

@Kendalljenner via @kyliejenner Snapchat #kendalljenner #kyliejenner #kendalljennersnapchat

A post shared by Kendal Jenner (@kendalljennersnapchats) on

Foto: Twitter | Video: Instagram