Chystáš sa na prvé rande? Máš už vybrané oblečenie, miesto a rozmyslený make-up? Pamätaj si ale, že vzhľad je len jednou zo súčastí dokonalého rande. 

Chceš, aby práve toto stretnutie bolo nezabudnuteľné? Spísali sme pre teba to najdôležitejšie, čo chalan od prvého rande očakáva a čím ho zaručene dostaneš!

Maj svoj názor

Chalani majú radi sebavedomé baby. Aj keď sa radi považujú za ochrancu a dobyvateľa, úplnou podriadenosťou to u nich určite nevyhráš. Keď sa ťa chalan spýta, či chceš ísť radšej do reštaurácie alebo na prechádzku, niečo si vyber. Úplne najhoršia odpoveď je “Mne je to jedno.” Vážne je ti ľahostajné, že by mohlo byť vaša prvé rande zároveň aj tým posledným? Ak sa chceš zoznámiť, nemalo by byť!

Nepretvaruj sa

A tým máme na mysli nielen to, ako sa správaš, ale aj to, ako vyzeráš. Chodíš bežne v džínsoch a tričku a jedinú sukňu, ktorú máš vo svojom šatníku ti dala mama? Tak si ju neber na rande! Keď sa nebudeš cítiť pohodlne, budeš nesvoja a podráždená. A túto náladu prenesieš aj na svojho chalana. Obleč sa teda tak, aby ti to pristalo, ale aby si sa zároveň aj cítila vo svojej koži.

Jedz a pi

Keď ťa pozve chalan do reštaurácie, tak sa podľa toho aj správaj. Tým máme na mysli, aby si aspoň raz zabudla na svoju diétu. Chceš vyzerať žensky a zvodne? Keď si objednáš len šalát a dezert odmietneš kvôli veľkému množstvu kalórií, žensky nezapôsobíš. Práve naopak, budeš vyzerať ako posadnutá váhou a od takej baby každý chalan radšej rýchlo utečie. Daj si bežnú porciu tvojho obľúbeného jedla a večer si maximálne uži.

Nevyzvedaj

K prvému rande rozprávanie a vzájomné spoznávanie akosi patrí. Pýtaj sa a prejavuj záujem. Ako inak by si mohla svojho potenciálneho frajera bližšie spoznať? Neprekračuj ale hranice slušného vypytovania. Nevypytuj sa na veci, na ktoré by si nechcela na prvom rande odpovedať ani ty sama. Detaily posledného vzťahu vrátane rozchodu, podrobná história, rodinný život so všetkými detailmi a fotkami si nechaj radšej nabudúce. Rovnako tak mu neprezrádzaj toto všetko ani o sebe. Nechaj si nejaké tajomstvo, nech sa máte o čom rozprávať aj na budúcom rande.

Foto: giphy.com, Pixabay