Snom každej baby je určite pevný, vypracovaný a pekný zadok. Nebudeš ho ale mať, pokiaľ len sedíš pri počítači či telke. Chalanom sa páčia okrúhle zadočky, preto by si mala pouvažovať nad tým, čo robiť, aby si ten svoj aspoň troška spevnila. 🙂 

 

Beh

Behanie je jedným z najlepších športov, ktoré komplexne posilní celé telo a okrem iného bojuje aj s celulitídou.

Drepy

Populárne drepovanie. Nie je to však až také ľahké, ako sa na začiatku môže zdať. Ak si nie si istá, či cvičíš dobre, na internete nájdeš množstvo videí so správnym prevedením tohto cviku.

Jóga

Skvelé cvičenie, ktoré povzbudí aj myseľ a očistí ťa od stresu. Pozri si zopár polôh, ktoré pomôžu posilňiť tvoj zadok. Napríklad, “Pozdrav slnku”, “Doska” či “Orol”.

Posilňovanie

Ak máš čas a chuť, navštevuj aspoň dvakrát do týždňa posilku. Nemusia to byť žiadne krkolomné cviky. Navyše, kvalifikovaný tréner ti určite poradí viac.

Zaťahuj zadok

Aj keď nerobíš vôbec nič, stále možeš urobiť aspoň minimum. Zaťahuj sedacie svaly a dýchaj. Vydrž pár dychov a potom zatiahni ešte viac, následne pomaly uvoľni a zopakuj.

Foto: Tumblr | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)