INZERCIA | Doplnky podčiarkujú celkový outfit a dotvárajú ho k dokonalosti. Jedným neodmysliteľnýmprvkom sú práve hodinky. Také, ktoré presne vystihujú tvoju povahu. Ak ťa nebaví strohosť, prílišný minimalizmus a absencia farieb, zamiluješ si britskú značku Olivia Burton.

Stvorená pre všetky romantické duše, rojkov a kreatívnych ľudí. Nechceš zapadnúť s davom a nebojíš sa ukázať, že máš svoju nežnú stránku? Potom týmto hodinkám určite neodoláš. Zatiaľ čo všetky ostatné značky spoliehajú na trendy minimalizmu, šarmantné Olivia idú proti prúdu. V jej modeloch nájdeš motívy kvetov, rastlín, motýľov, vážok aj vtáctva v pastelových tónoch, prírodných farbách aj v luxusnom zlatom alebo striebornom prevedení.

Originálne kúsky s precíznym spracovaním. Všetko, len nie nuda. Hodinky tejto značky sastanú nenahraditeľným šperkom, ktorý ozdobí tvoje zápästie. Veľmi dobre totiž vieme, že hodinky sú viac než praktickou, štýlovou záležitosťou.

Kde začal príbeh Olivie Burton?

Keď sa stretnú dve najlepšie kamarátky, ktoré navyše robili nákupcov v módnych domoch,nemohlo z toho vzniknúť nič iné, než úspešná fashion značka. Obe sa stretli v prvý deň na londýnskej Fashion collage a odvtedy sú stále spolu. Spájala ich láska k móde, spoločné záujmy aj profesionálna dráha. Jemma a Lesa zatúžili mať vlastnú značku štýlových hodiniek. Iných, krásnych, pripomínajúcich malé umelecké dielo.

V roku 2011 ukončili svoju úspešnú kariéru nákupcov a pustili sa do vlastného biznisu. Značka je pomenovaná po tete Lesy, pre ktorú bola Olivia veľmi silnou ženou s množstvom životnej energie a lásky. Je pre ňu stále neutíchajúcou inšpiráciou, vďaka ktorej začali vyrábať hodinky doslova od kuchynského stola.

Prvá kolekcia bola predstavená hneď rok potom. Inšpiráciu hľadala Jemma a Lesa na trhoch so starožitnosťami, v umení a vo všetkom krásnom, čo okolo seba videli. Od začiatku bolo jasné, že z ich dielne vzniknú samé kreatívne a originálne kúsky.

Tento a ďalší výber modelov značiek Olivia Burton zoženieš pohodlne online na 24time.sk Internetový obchod funguje na českom trhu od roku 2013 a od tej doby sa neustále rozrastá o nové a zaujímavé značky z celého sveta. Vďaka tomu si nielen český, ale teraz aj slovenský zákazníci majú možnosť vybrať zo stoviek modelov na jednom mieste.

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.