Vždy Vás zaujímalo, aké je tajomstvo štíhlej línie modelky? Máme pre Vás jedálniček jednej z popredných modeliek sveta. Patrí medzi elitu anjelikov Victoria Secret a rozhodla sa prezradiť svoje tajné diétne triky!

Bridget Malcolm má dvadsaťšesť rokov a patrí k najlepším austrálskym modelkám. Je vegetariánka a svoju štíhlu postavu stavia na pevných základoch vody. Ráno začína s 2 litrami a k tomu si dá ešte vegetariánsky shake s čokoládovou príchuťou. Za deň sa snaží vypiť aspoň 4-5 litrov tekutín, čo sa zdá aj odborníkom prehnané.

Preferuje prírodné organické jedlá, pred spracovanými. Vždy si dá k jedlu tofu kvôli prísunom proteínov a tiež zeleninu, kvôli vláknine. Má zásadu v tom, že je len za denného svetla, čiže keď sa zotmie, blondínka už nezje nič, až na druhý deň ráno.

Ak dostane chuť na niečo sladké alebo dostane hlad a nemá po ruke žiadne organické jedlo, vsádza na cherry paradajky, ktoré nosí všade zo sebou. Tiež jej pomáhajú orechy či zelenina!

Zdroj/Foto: InstagramZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)