Mala si niekedy pocit, že ísť s dobou, byť v obraze a vedieť o každej jednej novinke, je trochu unavujúce? Nič si z toho nerob. Nastal ten správny čas, ktorý môžes využiť vo svoj prospech a zaručene budeš IN, aspoň tak nám poradili Škandinávci, ktorí uznávajú takzvaný HYGGIE.

Pýtaš sa čo to asi tak môže byť? Je to životný štýl, ktorý ťa bude zaručene baviť a jesenné obdobie je tým najlepším, aby si si ho čo najdokonalejšie osvojila a dokážala si ho udržať aj počas zimy.

Význam slova “hyggie” sa nedá vysvetliť presne, ale v podstate je to pocit. K tomuto pocitu ti môže dopomôcť atmosféra, ktorú si dokážeš vykúzliť. Stačí si zapáliť sviečky, tí šikovnejší krb :D, zabaliť sa do deky, urobiť horúci čaj, punč či kakao a vypustiť z hlavy negatívne veci.

Ak si myslíš, že si na vytvorenie tejto atmosféry profík, si na omyle. Dokonca si môžeš zadovážiť knihu, ktorá ťa to naučí. Tak šup-šup, poponáhľaj sa, je to niečo, čo ťa bude zaručene baviť.

 

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.