Ak aj ty bývaš na intráku, potom dobre vieš, že život s viacerými spolužiakmi prináša rôzne komické situácie. Okrem toho, že nikdy nie si sama, si občas musíš vypočuť aj to, ako nie sú sami ani tvoji spolubývajúci či susedia 😀

Jenna mala jedného dňa mala nepríjemný zážitok so susedom, ktorý si to vo vedľajšej izbe  rozdával s niekým tak nahlas, že vôbec nemohla spať. Popod dvere mu teda poslala odkaz, v ktorom ho žiadala, aby sa nabudúce trocha utíšili.

“Ahoj, sused. Užívaj si to, prosím ťa, trocha tichšie. Niektorí z nás sa pokúšajú aj spať a nemyslieť na to, že sú sami. Rob si to koľko chceš, ale stíš sa, prosím. Ďakujem!”
Odpoveď od náruživého suseda na seba nenechala dlho čakať 😀

“Milá suseda, veľmi ma to mrzí. Neuvedomil som si, ako veľmi hlasný som bol. Dúfam, že sa to už nebude opakovať a ďakujem za tvoj nečakaný, no zaujímavý odkaz. Neboj sa, nebudeš naveky sama, ten pravý určite čoskoro príde. Ja som bol single 18 rokov. Ešte raz sa ospravedlňujem a dúfam, že si vychutnáš túto čokoládu.”

Zdroj: someecards.com | Foto: Twitter/Jenna LevineZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)