Každé dievča určite zaujíma, čo sa páči chlapcom na dievčatách. Nuž, každý chalan má rád niečo iné, ale k celej veci sa vyjadril slobodný lámač dievčenských aj ženských sŕdc Channing Tatum, ktorý prezradil, čo sa osobne páči jemu. Z jeho zoznamu ostaneš v šoku!

Len pred nedávnom svet zasiahla šokujúca novinka o rozpade manželstva slávneho herca a herečky Jenny Dewan. Teraz je Tatum slobodný a milióny žien by preňho zabíjalo. Herec sa rozhodol prezradiť, čo miluje on na ženách a aká by mala byť jeho nastávajúca partnerka!

Zoznam vlastností, ktorý miluje Channing na ženách

  1. Buď prirodzená!

Všetkým chlapcom podľa herca rezonuje, ak je žena prirodzená a spokojná sama so sebou, netreba kilo make-upu, vsaď na prirodzenú krásu.

2. Rozprávaj k veci!

Channing priam zbožňuje ženy, ktoré majú vlastný názor a neboja sa ho aj prejaviť. Tiež miluje ak ho žena nechá dokončiť jeho myšlienku a následne k tomu pridá svoju.

3. Ukáž mu svoje úchylky!

Muži milujú, keď žena prejaví to, čo má naozaj rada, bez ohľadu na to, aké bláznivé to môže byť. Určite sa za ne nehanbi a ukáž ich svetu, v tom je tvoja podstata.

4. Experimentuj!

Experimentuj vždy, všade kde sa dá, urob niečo bláznivé, nápadité. Rozpáľ oheň vo vašom vzťahu, prekvap ho. Toto muži najviac milujú!

5. Buď impulzívna!

Ženu bez zábran, ktorá je spontánna a príliš neuvažuje nad svojimi skutkami, muži priam žerú!

6. Channing prezradil, že sa mu najviac páči, keď sa žena smeje z plných síl. Z tohto je doslova hotový!

7. Naplánuj rande!

Možno ti to pripadá čudné, no muži milujú iniciatívne ženy, ktoré vedia urobiť prvý krok a všetko výborne naplánujú!

Zdroj: Instagram / YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.