Bývalá žena Johnnyho Deppa, pyšná bise*uálka a krásna herečka Amber Heard (31), sa ukázala v uliciach Los Angeles bez make-upu. Vždy perfektne upravená ženská teraz pôsobila značne zanedbaným dojmom, čo spôsobilo, že jej vzhľad väčšinu okoloidúcich vydesil.

Neupravenými vlasmi, opuchnutou a nenamaľovanou tvárou, zvláštnym outfitom, unaveným, utrápeným dojmom pripomínala skôr šedú myšku, než jednu z najatraktívnejších krások Hollywoodu.

Je možné, že za jej neupravený vzhľad môže rozchod s multimilionárom Elonom Muskom, s ktorým bola v porovnaní s jej predošlým partnerom síce len rok, no zbohom si dali len pred dvoma mesiacmi.

View this post on Instagram

No Cannes do #filminginaustralia #fbf

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

A tak je možné, že kráska potrebuje iba viac času, aby sa z toho dostala. A my jej rozumieme, veď zatiaľ jej stroskotali všetky vážnejšie vzťahy. Dôkazom je aj jej nevydarené manželstvo s hercom Johnnym Deppom, ktorého obvinila z domáceho násilia. V období prebiehajúceho rozvodu sa herečka objavila v uliciach neupravená.

Každý z nás sa s rozchodom vyrovnáva svojím spôsobom, zvyčajne prežívame obdobie, kedy máme všetko na háku a starostlivosť o seba akosi zanedbávame. Možno to bude aj prípad Amber, čo je iba dôkazom toho, že je iba človek ako my.

Foto: Twitter, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vaness
Milovníčka umenia, kávy a fitness života, no pritom obyčajné dievča, ktoré v písaní vidí akýsi únik z reality. Túžba po niečom veľkolepom a chuť zažiť niečo nové ma neustále privádza objavovať samú seba a dosiahnuť vo svojom živote niečo veľké. Nechýba mi ten správny entuziazmus, ktorý sa budem snažiť vniesť do svojich článkov a tým si aj získať vaše srdcia, srdcia verných čitateľov :)