Musíš uznať, že zmysel pre humor naši českí susedia určite majú. Ani Bianca Cristovao v sebe pravú Češku nezaprela ale naopak, české korene využila na maximum. Je totiž komičkou žijúcou v Los Angeles, kde za ňou často zavíta aj jej starší brat Ben.

 

Amerika

Sympaťáčka so stand-up comedy začala v USA po tom, čo tam vyštudovala scenáristiku. Za ten čas si urobila meno napríklad postupom do semifinále súťaže Laugh Factory Funniest Person In the World v roku 2016 v Helsinkách. Ak si o Laugh Factory ešte nepočula, zapni Google a dozvieš sa, že ako komici svoju kariéru štartovali aj herci Adam Sandler či nebohý Robin Williams.

bianca cristovao

Do úplného finále sa nakoniec neprebojovala, ale Českej republike svojou reprezentáciou zabezpečila významný svetový úspech v stand-upe. Keďže sa tento druh zábavy v našich končinách zatiaľ iba rozbieha, sama sa snaží pričiniť o posun vpred.

Vystúpenia totiž máva aj v Prahe, čo je zároveň možnosť byť blízko svojho brata. Ako môžeš vystalkovať z Instagramu, Ben svoju krásnu sestru podporuje takisto cez sociálne siete a je na ňu právom hrdý. No nie sú zlatí?

ben a bianca cristovao

bianca cristovaobianca cristovao

bianca cristovao

Zdroj: prask.nova.cz, super.cz, Instagram | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.