Britney Spears je známa hudobná stálica, ktorá aj po rokoch dokáže vypredať veľké haly. A vyzerá to tak, že nielen v kariére sa jej darí, ale aj v súkromnom živote. Blonďavá diva zrejme vymenila single život za vzťah. 

Populárna speváčka počas svojho pôsobenia zažila mnoho vzťahov, ktoré však väčšinou nedopadli veľmi dobre. Najprv sa vydala za svojho kamaráta v Las Vegas, no manželstvo bolo po pár hodinách anulované. Britney neskôr vstúpila do stavu manželského s Kevinom Federlinom, s ktorým má dvoch synov. Ani tento vzťah však dlho nevydržal a po troch rokoch krachlo. Odvtedy 35-ročná Američanka nebola vydatá, no po jej boku stáli mnohí muži.

V súčasnosti to vyzerá tak, že obľúbená popová princezná zažíva opäť šťastné chvíle. Jej profesionálny život je opäť na vrchole a v súkromí sa jej tiež darí. Nielenže jej robia radosť obaja synovia Sean a Jayden, ale k nim sa pridal ďalší mužský zástupca. Britney na svojom Instagrame popriala svojim verným fanúšikom šťastný Nový rok a pridala fotografiu, na ktorej má veľmi blízko k fešnému mladíkovi. Sam Asghari má len 22 rokov a stretli sa počas natáčania videoklipu “Slumber Party”.

Mladík je v posilňovni ako doma, pretože je osobným trénerom. A ani sa nedivíme, že Britney sa “zakukala” do takéhoto krásneho chlapa. Jeho vypracovanému telu sa asi veľmi ťažko odolávalo.

Sam má po svojom boku tiež kus peknej ženy, o čom svedčí speváčkina vyšportovaná postava, ktorú veľmi rada ukazuje na obdiv.

Vyzerá to tak, že vo svetovom šoubiznise vznikol ďalší prominentný vzťah, ktorý bude veľmi ostro sledovaný celou verejnosťou. 😛

Foto: Instagram