Zayn Malik a Gigi Hadid sa len pred nedávnom rozišli a znovu sa začali stýkať, z čoho pramení strach sestry modelky Belly Hadid. Rodina musí držať pri sebe a niečo o tom vie aj tmavovláska, ktorá sa už niekoľkokrát kvôli láske popálila a nechce, aby rovnakú chybu urobila aj Gigi.

Ako správna sestra stála po boku plavovlásky v najťažších časoch jej života, a síce počas rozchodu s bývalým spevákom skupiny 1D. Teraz to vyzerá tak, že si obľúbené hrdličky Hollywoodu dajú opäť ďalšiu šancu, no podľa blízkeho zdroja, ktorý prehovoril exkluzívne pre “HollywoodLife” vieme, že Bella z údajnej romanci nie je nadšená, skôr naopak.

Má veľké obavy, aby krásavec nezlomil jej sestre srdce na malé kúsky, pretože si o ňom myslí, že je nebezpečný. Modelka je citlivá dušička, ktorá si v živote prešla ťažkým rozchodom s The Weekndom a nechce, aby Gigi urobila tú istú chybu. Sama dobre vie, aké peklo vtedy prežívala a nechce, aby si ním prešla aj jej dvojička. Dúfajme, že táto dvojica má nádej na lepší koniec, než ako to bolo v prípade ABELANY.

Zdroj: hollywoodlife.com | Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.