Ak ste si doteraz mysleli, že svojou figúrou si privyrábajú iba ultraštíhle modelky alebo spoločníčky, vyvedieme vás z omylu. Päťnásobná matka Bobbi-Jo Westley si privyrába spôsobom, ktorý by ste od nej na prvý pohľad vôbec nečakali!

43-ročná Američanka vážiaca neuveriteľných 222 kilogramov sa za svoju morbídnu obezitu vôbec nehanbí. Využila ju totiž ako nástroj na slušný mesačný príjem. A myslíme tým naozaj slušný príjem v prepočte takmer dvetisíc eur! Na internete predvádza svoje obézne, vlniace sa telo a prostredníctvom webkamery ju môže sledovať ktokoľvek, kto si za to zaplatí.

Najviac vraj muži prahnú po jej širokých bokoch. Paradoxne, hoci v Amerike žije najviac obéznych ľudí vo svete, drvivá väčšina jej sledovateľov pochádza z Európy a Ázie. Bobbi-Jo má veľké sebavedomie najmä vďaka enormnému záujmu mužov, ktorí ju pravidelne sledujú cez webkameru. Práve preto je so svojou postavou nadmieru spokojná a nemá v úmysle schudnúť. Dokonca jej lichotí, keď sa o ňu zaujímajú pohľadní tridsiatnici, pravidelne navštevujúci fitnescentrá.

Tažko tomu uveriť, ale každý má predsa nejakú úchylku. Hoci si uvedomuje, že vysoká nadváha ohrozuje jej zdravotný stav, so svojim výzorom je spokojná a nehodlá s tým nič urobiť. Škoda len, že práve matka piatich detí si neuvedomuje možné následky abnormálnej obezity.

Foto/Zdroj: FacebookZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)