Aj keď ti všetci tvrdia, že na vonkajšej kráse nezáleží, nenechaj sa oklamať, nie je to až tak celkom pravda. Dôkazom je aj táto baba, ktorú v mladosti šikanovali a smiali sa jej kvôli výzoru, dnes by za ňou chlapi skákali aj do studne. 

Dievčinu šikanovali takmer každý deň a jediným východiskom bolo pre ňu kompletne zmeniť zovňajšok a prestať sa už trápiť nad tým, ako vyzerá. „Šikanovali ma každý deň, pretože som nemala prsia alebo inokedy preto, že som mala veľký zadok. Robili si srandu aj z môjho oblečenia,“ spomína.

Celine sa po škole zamestnala ako kaderníčka a našporila si toľko peňazí, aby mohla na plastiku. Trikrát si dala zväčšiť prsia, podstúpila plastiku nosa a dala si vyplniť líca aj bradu.

„Teraz sa cítim tak dobre ako nikdy predtým. Som šťastná, že môžem žiť život, aký som vždy chcela. Som oveľa silnejšia a aj keď mi niekto povie niečo negatívne, je mi to jedno. Nik mi už nemôže ublížiť,“ prezradila úprimne.

Takto vyzerala v mladosti

A takto vyzerá dnes :O

Foto/Zdroj: Twitter, Instagram/ccentineoZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)