Ariana a Mac tvorili krásny pár vyše dvoch rokov. Žiadne škandály, žiadne nevery, žiadne veľké bulvárne titulky. Až doteraz boli príkladným párom, niečo sa však zmenilo. Speváčka prvýkrát od zverejnenia klebiet o rozchode, prehovorila. 

Na Instagram postla krásnu a srdcervúcu správu nielen pre všetkých fanúšikov, ale hlavne pre Maca. “Ahoj, toto je jeden z mojich najlepších priateľov na celom svete a najobľúbenejší človek na planéte, Malcolm McCormick,” začína.

“Nekonečne ho rešpektujem a obdivujem a som vďačná, že som ho mohla mať vo svojom živote, počas všetkých situáciách v našom vzťahu. Nepodmienečná láska nie je sebecká. Je to o tom, že pre toho druhého chcete to najlepšie, aj v momente, kedy to nechcete pre seba. Nemôžem sa dočkať toho, že ťa budem navždy podporovať a som na teba veľmi hrdá,” zakončila.

Foto/Zdroj: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)