Pred pár dňami Ari potešila svojich fanúšikov novou piesňou „No Tears Left To Cry” a spolu s ňou odpálila na YouTube aj novučký videoklip. V ňom doslova popiera zákony gravitácie, chodí po stenách či mrakodrapoch, čo je na prvý pohľad fascinujúce, ale nie všetci fanúšikovia to vedeli oceniť. Mnoho z nich ju totiž obvinilo z obyčajného kopírovania.

Odvolávajú sa pritom na scénu z fenomenálneho High School Musical 3, kde Zac Efron v úlohe Troya Boltona urobil presne to isté, čo speváčka v klipe. Následne sa pod novinkou krásnej hviezdy objavili komentáre typu: „Áno, viem, že to znie šialene, ale Troy Bolton zrejme nie je jedinou osobou, ktorá kedy kráčala po strope a spievala zároveň!“ Iný fanúšik zašiel dokonca ešte ďalej a urobil video povestnej scény z filmu, kde hudbu zamenil za „No Tears Left To Cry“. Ktovie, čo si o tom všetkom myslí samotný Zac Efron!

Video High School Musical (1:12):

Videoklip Ariany:

Zdroj: clevver.com | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.