Spomínaš si ešte na show Najväčší víťaz? Finalisti sa snažili nielen získať lákavú finančnú odmenu, ale hlavne získať nový život a novú šancu. Viacerým sa to aj naozaj podarilo, no nie všetci vedeli zotrvať aj po skončení súťaže. 

Tí, ktorí si procesom chudnutia prešli, dobre vedia, že sa veľmi jednoducho môže stať, že prepadneš späť “do pekla”. To sa, bohužiaľ, stalo aj súťažiacej, ktorá to dotiahla až do finále.

Andrea Vargová totiž nezvládla návrat do bežného života. Ako sama tvrdí, začala si brutálne užívať komplimenty a to, že sa zrazu stala pre mužov atraktívnou. Motivácia postupne upadala a kráska sa vrátila do starých koľají. S nezdravým jedlom a bez tréningu.

Sama sa priznala

“Začala som sa pomaličky vracať do starých koľají, vystrkovať rožky, nevedela som, čo so sebou.. Cvičenie, zdravá strava išli bokom, užívala som si komplimenty atď z 0 na  100 v podstate, len som si neuvedomila, že to so sebou nesie aj dôsledky,” napísala na Instagram.

Celú situáciu sa rozhodol vziať do rúk aj jej bývalý tréner Jany Landl. “Tak som dostala správu od @janylandl – parafrázujem – “spamätaj sa, začni na sebe makať, prečo si toto robíš ” v podstate také niečo som dostala,” priznala Andrea a zverejnila aj momentálne fotky svojej postavy.

Chce sa znova vrátiť TAM, kde prestala…

“Takže teraz je to druhý týždeň, keď chodím každý deň cvičiť, rátam si kcl, s prepačením ser*m na párty a myslím na seba, ako dobre som sa cítila a ako dobre sa chcem cítiť a vyzerať. Je to fakt ťažké niekedy si zadeliť čas, ale treba si určiť priority a dúfam, že som na správnej ceste, vždy sa dá, keď sa chce, ale chce sa stále?,” zakončuje. MY jej veľmi držíme prsty 🙁

Takto vyzerala po skončení Najväčšieho víťaza

Takto vyzerá teraz

Foto/Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)