Pyžamové párty či prespávačky – nezáleží na tom, ako ich voláme, no všetky ich zbožňujeme. Veď možnosť rozoberať rôzne témy, tancovať a zabávať sa s tvojimi kamoškami dlho do noci nemáš každý deň. Ako však zabezpečiť, aby práve tá tvoja bola dokonalá? 

 

Naplánuj to vopred

kalendar
Či už vytvoríš udalosť na Facebooku alebo rozpošleš pozvánky staršou cestou, je už len na tebe. Urob to však s dostatočným predstihom, aby si to kamarátky mohli začleniť do svojich plánov a ty si nakoniec neskončila sama.

Zožeň vhodné občerstvenie

jedlo
Priprav občerstvenie tak, aby sa najedla aj tvoja kamarátka s intoleranciou na laktózu či alergiou na oriešky, svoje kamarátky predsa poznáš, nebude to pre teba problém. Povyberaj snacky a sladkosti, o ktorých vieš, že ich máte určite rady. Netráp sa však až príliš, pravdepodobne aj tak skončíte pri vyjedaní čipsov a želé cukríkov.

Priprav hudbu

hudba

Hudbu môžeš pokojne púšťať aj z Youtube-u, avšak nezabudni na reproduktory, ktoré vám určite vylepšia hudobný zážitok. Vyber hudbu vhodnú na tancovanie, no nezabudni, že tanečná nie je dobrý podmaz k rozhovorom. Na tie si priprav pomalšie a menej výrazné skladby.

Zabezpeč dostatok prikrývok a miest na spánok

postel
Napriek tomu, že na pyžamovú párty sa nechodí spať, nesmieš zabudnúť na prípravu postelí, prikrývok a vankúšov. Nevolaj viac kamarátok, ako máš šancu poriadne uložiť, zbytočne im znepríjemníš celý pobyt u teba.

Vyber si vhodné oblečenie

pyzamo
Na pyžamovej párty ti bude najlepšie vo voľnom tričku a teplákoch, či inej ležérnej alternatíve. Budeš sa musieť veľa hýbať, no zároveň sa nesmieš cítiť nepohodlne. Neboj, tvoje kamarátky ťa za staršie tepláky ohovárať určite nebudú.

Veríme, že si svoju vlastnú pyžamovú párty užiješ. 🙂

Foto: Twitter, Tumblr