Máš aj ty pocit, že si už nejako príliš dlho sama a nikto o teba nejaví žiaden vážny záujem? Chceš cítiť hrejivé teplo mužskej náruče? Alebo len proste túžiš po nekonečne dlhých zamilovaných rozhovoroch, no nikoho zaujímavého nemáš vo vyhliadke? Nezúfaj! Máme pre teba pár užitočných rád, ktoré môžeš využiť vo svoj prospech 🙂

 

1. Povedz to svojim kamarátom

Ak ťa už nebaví ustavične hľadieť na zamilované páry chodiace po uliciach ruka v ruke a potichu im závidieť, oslov svojich kamarátov s prosbou, či by ťa mohli s niekým zoznámiť. Kamaráti sú predsa tí najlepší zoznamovací prostriedok. Určite majú dostatok známostí a presne vedia, kto sa k tebe hodí, s kým si budeš rozumieť a aké máš nároky na partnera.

Treba ich teda vyviesť z omylu, že tvojím časom bez človeka, ktorému budeš nadovšetko a vo všetkom dôverovať odzvonilo a konečne chceš byť zadaná aj ty.

2. Zníž nároky

Ak máš príliš vyidealizovaného partnera a čakáš na princa na bielom koni, ktorý jednoducho nie a nie prísť, okamžite zníž nároky. Áno.. je to veľmi ťažké, ale treba porozmýšľať aj nad tým, či chceš pekného svalnáča, alebo proste len obyčajného chlapca, ktorému bude na tebe záležať, a s ktorým si budeš rozumieť.

Vo vzťahu – a hlavne na jeho začiatku – totiž na komunikácii veľmi záleží. Veď predsa v dôsledku jeho vyjadrovania zistíš, či je natvrdlý kulturista, ktorý vie hovoriť len o sebe, o steroidoch a o tom, aký je on unavený alebo či je inteligentný chalan, s ktorým sa oplatí byť.

3. Vybehni do ulíc

Novú známosť nezískaš len tým, že budeš čakať, kedy sa mu uráči napísať alebo dokonca odpísať ti na správu, ktorú si mu odoslala snáď ešte minulý rok. Neseď teda doma pred počítačom alebo s mobilom v ruke a vybehni do ulíc. Vyrazte s kamarátkou – alebo lepšie, s partiou kamarátok – na dámsku jazdu. Zastavte sa v nejakom klube a nazbierajte si krásne spomienky a popritom – ako bonus – ulovte svojho vyvoleného zvláštnym a neotrepaným spôsobom. 😉

Vybehni do ulíc

4. Zmena je život

Túto frázu už každý počul snáď aj tisíckrát za život. Je však veľmi pravdivá a dokonale zapadá aj medzi tieto rady.

Ak chceš zaujať chalana a obliekaš sa príliš formálne a nevýrazne, treba zmeniť aj svoj šatník. Netreba to však preháňať. Ak sa v niečom nebudeš cítiť dobre, ver, že to dobre ani vyzerať nebude. Napríklad, ak si obuješ desaťcentimetrové lodičky, v ktorých nevieš chodiť dostatočne inteligentne a dokonca aj zvodne, môžeš vyzerať komicky, a nejeden okoloidúci by ťa ľahko prirovnal k opilcovi aj napriek tomu, že si nič alkoholické v blízkej dobe nepila.

Tiež nevyzerajú dobre ani predlžené vlasy, či príliš dlhé mihalnice. Alebo celkovo, príliš výrazný make-up. Ak ním nebudeš šetriť, môžeš vyzerať dosť komicky, až odstrašujúco a takto žiadnu rybičku na udicu nechytíš. 😉

Nepreháňaj to s make-upom

Len tým skrášľovacím procedúram nepodľahni a tvoja pleť sa ti v budúcnosti ešte poďakuje.

5. Naznač záujem a flirtuj

Ak sa pred tebou objavil objekt tvojho záujmu a chalan tvojich snov zároveň, je dôležité, aby si mu vyslala jasný signál, že ho chceš.

S dotyčným udržiavaj dlhý očný kontakt, prívetivo sa naňho usmej, a ak ti úsmev opätuje, je jasné, že sa mu páčiš aj ty. Dôležité tiež v jeho spoločnosti je, často sa smiať. Ak ti teda robí spoločnosť niekto ďalší, lebo by bolo dosť komické, ak by si sa len tak, z ničoho-nič začala smiať. Tým by si ho skôr odstrašila.

Usmievaj sa

Neprejavuj však oňho záujem príliš dlho. Na chvíľu si daj pauzu a predstieraj nezáujem. Ak sa mu páčiš, sám k tebe príde. Nemôžeš sa predsa snažiť len ty. Aj on nech trochu zabojuje.

A čo pri flirtovaní nerob? Nekríž si ruky pred telom, lebo to značí nezáujem. Nechmúr sa – mohla by si vyzerať nepríjemne, dokonca až namyslene a to ti na úspechu nepridá. Nehrb sa – toto chalani nemajú radi. Môžeš pri tom vyzerať neesteticky, nesebavedomo a nevýrazne.

Čo ak neuspeješ? Hmm… z toho si nerob ťažkú hlavu. Na svete je nespočetne veľa chalanov, ktorí by zabíjali pre dievča, ako si ty. Z neopätovanej alebo neúspešnej lásky sa ešte svet nezrútil a pre niečo to takto byť malo. Možno práve preto, že on je ten pravý pre teba, no ty preňho nie. Pretože máš na viac.

A len tak mimochodom.. sloboda je najlepšia na svete 😀

Sloboda je najlepšia

Odhliadnuc od týchto rád, ktoré by ti mali pomôcť zahnať nudu aspoň na krátky čas, buď sama sebou a všetko bude dobré. Pretože nič nedopadne podľa tvojich predstáv, ak sa budeš snažiť byť niekým iným alebo ak sa budeš riadiť niekým, kto má zlomené srdce a všetkých chlapov hádže do jedného vreca, a to v dôsledku sklamania, ktoré jej uštedril.

Tak už ti len prajeme veľa šťastia pri zoznamovaní sa a hľadaní toho ideálneho partnera! 🙂

Foto: Pexels.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.