Meghan je krásna ženská a ako povedal samotný Harry, ani nevie, ako sa do nej zamiloval, skrátka to prišlo samo, keď ju prvýkrát uvidel. Čo je za tým? Ako sa udržiava vo forme a ako takto jednoducho zbalila princa? Herečka prezradila 7 tajomstiev úspechu.

 

Rozmaznávaj sa

Podľa Meghan je veľmi dôležité mať čas na seba. Robiť veci, ktoré máš rada, udržiavať sa v duševnej pohode a všetko robiť len preto, že to chceš ty sama. “Všetci sme príšerne zaneprázdnení ale ja si vždy vyhradím hodinku, počas ktorej si vydýchnem od náporu. Sledujem televíziu, priviniem si svojich psov a vychutnám si pohár vína. Aj takto vyzerá investícia do seba. To je balans,” hovorí.

Veľmi dôležitá je motivácia

Meghan miluje jógu, cvičí ju už od svojich 7 rokov. “Myšlienka na moje zdravie, rozpoloženie mysle a pocity ktoré mám po tréningu, všetky tieto veci ma privedú k mojej žinenke či do fitka vždy, keď mám záchvat lenivosti. Skrátka, niekedy je myšlienka na tréning hrôzostrašná, ale vždy si pripomeniem ako dobre sa cítim po ňom. Je to eufória!”

Jóga, jóga a ešte raz jóga

“Moja mama bola inštruktorkou jogy, takže toto cvičenie mám v krvi. Zbožňujem intenzívne hodiny vinyasa jogy. Ešte lepšie je to s explóziou hip hopu v tmavej miestnosti, len so žiarou sviečok. Najlepšie!”

Premýšľaj počas behu

Herečka má záľubu aj v behaní. Tvrdí, že si pri ňom dokonalo oddýchne a navyše, spáli aj nejaké tie kalórie. “Beh bol vždy mojou formou pohybovej meditácie, ktorú si vychutnávam lebo mi umožňuje vyčistiť si hlavu.”

Trénuj s kamoškou

Niet nad tréningy s kamoškou alebo priateľom. Či už cvičíš vo fitku alebo niekde vonku, ak máš niekoho nablízku, je to jednak skvelá motivácia, ale aj pekne strávený čas.

Nauč sa prijať samu seba

Dôležité je vedieť prijať svoje nedostatky. Nebojovať s nimi, nesnažiť sa ich za každú cenu odstrániť, ale skôr ich brať ako výhodu a ako niečo, čo je tvojou súčasťou a charakteristickou črtou. “Keď sa pozriem do zrkadla, vidím moje pehy. A milujem ich,” priznáva Meg.

Dýchaj

Pre niekoho nezmysel, no pre novú vojvodkyňu zo Sussexu neoddeliteľná súčasť. Správne, pomalé a precízne dýchanie je základom všetkého 🙂

Foto: Instagram, Twitter | Zdroj: people.com, sarm.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)