Filmy o láske sú vždy tak trocha nereálne. Aj keď je pravdou, že každá z nás by chcela zažiť piknik pod hviezdami alebo vyznanie, ktoré naozaj niečo znamená, no nekončí spojením dvoch tiel po nočnom záťahu. Určite si pamätáte na dojímavý príbeh, ktorý v roku 2002 spôsobil, že sme plakali omnoho viac ako inokedy, a že sme možno na moment uverili, že chlap nie je len tá kopa testosterónu v chlpatom obale.

,,Walk to remember”, v slovenskom preklade ,,Nezabudnuteľná cesta”, je americký romantický film, nakrútený podľa rovnomenného bestselleru úspešného spisovateľa Nicholasa Sparksa. Ako to už býva zvykom, hlavnú úlohu si zahrala utiahnutá dievčina, vykresľovaná ako škaredé káčatko. Jej princom bol najväčší chuligán a frajer na škole, ktorý mohol mať každú, na ktorú ukázal prstom.

Napriek tomu sa ich osudy skrížili, zamilovali sa a prežili tú najintenzívnejšiu lásku vo vesmíre. Hlavná hrdinka je však chorá a nezostáva jej veľa času. Smutný koniec a srdcervúci osud zamilovaného páru. To vždy zaberá. 🙂 Čo sa ale stalo s hlavnými predstaviteľmi, Mandy Moore a Shane Westom?

>>Pre viac info sleduj aj náš nadupaný INSTAGRAM<<

Nič. A to doslova. Mandy sa objavila ešte v pár malých úlohách, neskôr sa chcela uchytiť ako speváčka, ale ani to sa jej nepodarilo. Svoj prvý album vydala ešte ako 15-ročná, odvtedy po nej neštekol ani pes. Čo už, aj tak si ju večne budeme spájať s úlohou reverendovej chorej dcéry. A Shane? Ten si zahral vo viacerých seriáloch aj filmoch a dodnes vystupuje so svojou rockovou kapelou ,,Johny was”. Ak by ste teda nevedeli ako zabiť čas, alebo ako si spríjemniť ,,svoje dni”, tento fenomén je jasnou voľbou. 🙂

A ako vyzerajú dnes? :O

Foto: Tumblr | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)