Okrem toho, že Demi má v hrdle zlato, rovnako dobrý je aj jej herecký talent. Vďaka nemu malá hviezdička odštartovala svoju veľkolepú kariéru v detskom seriáli „Barney and Friends“, kde sa objavila po boku Selena Gomez. Tak ako rástla jej sláva, prišli aj stresy, podrazy či šikanovanie, ktoré sa podpísali na speváčkinom duševnom zdraví.  

V televíznej šou Dr. Phila odhalila svoje temné chvíle, keď bojovala so samovražednými sklonmi, drogovou závislosťou či hrôzostrašnými spomienkami z mladosti. Kvôli účinkovaniu v detskom seriáli ju ako 7-ročnú ostatné deti šikanovali. Opisuje, ako dievčatá, ktoré dovtedy považovala za svoje kamarátky, vymysleli petíciu za to, aby spáchala samovraždu.

Nebezpečná detská hra tak mohla skončiť tragicky, keďže v tak mladom veku začala hlúpo veriť tomu, že ak by zomrela, nemusela by ďalej trpieť. Takisto priznáva, že je mnoho iných hrozných vecí, o ktorých ale nikdy kvôli traume neprehovorí.

demi lovato samovrazedne sklony

Jediné, čo si želá je, aby si si aj ty a všetci ľudia uvedomili, akú silu majú obyčajné slová, ktoré ju samotnú neskôr dohnali k alkoholu a drogám a tiež, aby podobné riešenie nikto nikdy ani nezvažoval, pretože všetko sa dá zvládnuť oveľa ľahšie, ak sa človek niekomu zverí. Demi je teraz po ťažkom boji so svojimi démonmi už 6 rokov čistá. Len tak ďalej dievča!

demi lovato tell me you love me tour

demi lovato sikanovali

Zdroj: celebrityinsider.org | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.