Ak máš idylický vzťah, nemusíš mať žiadne obavy, no pokiaľ sú vo vašom vzťahu situácie, kedy žiarliš, zbystri pozornosť. Možno sa chce vrátiť k svojej bývalej, ku ktorej stále niečo cíti a teba len kruto využíva. Ako si to všimneš? Tieto 3 znamenia hovoria za všetko!

 

1. Predvádza sa s tebou

Neustále s tebou chodí na miesta, kde býva často aj jeho ex? Ukazuje sa s tebou pred všetkými známymi a chce, aby ho bolo počuť, čo najviac? Je viac než jasné, že chce upútať pozornosť svojej bývalej a vyvolať v nej žiarlivosť!

2. Porovnáva ťa s ňou

Poznáš situáciu, keď tvoj miláčik počas rozhovoru spomenul meno jeho bývalej priateľky? Napríklad sa zhovárate o tom, ako sa viete spolu fajn baviť a on ti v tom povie, že s tebou je väčšia zábava akú zažíval s ex. Ak áno, je isté, že na ňu stále myslí a ani zďaleka na ňu nezabudol.

3. Podobáš sa na ňu

Skús si pozorne prezrieť jej fotky a potom sa pozri na seba. Nepodobáš sa na ňu? Nemáš rovnakú farbu vlasov, pleti či podobný úsmev? Ak áno, vedz, že sa tvoj milý ešte nepreniesol cez rozchod a podvedome si našiel kópiu svojej ex, len preto, aby si mu ju pripomínala.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.