Možno ťa to prekvapí, no jednotlivé časti ľudského tela sú o tebe schopné povedať omnoho viac, ako by si predpokladala. Pozrieme sa spoločne na to, čo všetko o tebe dokáže prezradiť tvar nechtov.

Pripravili sme si pre vás jednoduchý test, ktorý odhalí niečo o vašej osobnosti, len na základe toho, aký máte tvar nechtov. Mimochodom, pozor, umelými pazúrmi nič nezamaskujete!

1. Podlhovasté nechty
Si veselá, spoločenská a zábavná. V kolektíve nepokazíš žiadnu zábavu a si všeobecne obľúbená. Medzi negatívne vlastnosti patrí lenivosť, veľká kariéristka z teba teda nebude.

2. Široké nechty
Povedať niekomu do očí presne to, čo si o ňom myslíš, ti vôbec nerobí problém. Dávaj si však pozor, niekedy je naozaj lepšie nechať to tak!

3. + 4. Oválne nechty
Patríš k ľuďom so zmyslom pre vkus, detail a eleganciu. Do značnej miery patríš aj k perfekcionalistom a nezmieriš sa ani s tou najmenšou chybičkou. Možno práve preto v kolektíve nepatríš k tým najobľúbenejším…

5. Štvorcové nechty
Medzi tvoje najsilnešie stránky patrí odhodlanosť a zmysel pre spravodlivosť. Dokážeš pomáhať druhým a nerobí ti problém ísť proti davu. Jedinou negatívnou vlastnosťou je to, že nedokážeš relaxovať, čo sa neblaho podpisuje na tvojom zdraví.

6. + 7. Trojuholníkové nechty
Ženy s týmto tvarom nechtov sú veľmi kreatívne, a preto sa dobre uplatnia v umení, ale aj vo vede. Tvojou silnou stránkou je inteligencia hraničiaca s genialitou!

8. Mandlové nechty
Si úprimná, priateľská a verná. Máš až neuveriteľne silne vyvinutý zmysel pre rodinu. Kvôli tvojej obetavosti ti však ostáva veľmi málo času pre seba.

9. Véčkové nechty
Si veľmi pracovitá a predovšetkým ambiciózna. Nerobí ti žiadne starosti poradiť si s akýmkoľvek problémom a splniť ho na jednotku. Za svojimi cieľmi ideš cez mŕtvoly a to z teba robí nebezpečného nepriateľa!

Zdroj/Foto: FacebookZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)