Mladý nadaný spevák, ktorého pozná celý svet vďaka chlapčenskému zoskupeniu One Direction, prežíva v súčasnej dobe ťažké chvíle. Aj napriek tomu, že sa mu darí v profesijnej oblasti, sláva so sebou priniesla aj rôzne negatíva. Čo momentálne ťažko znáša Liam Payne?

Ešte ako “mladé ucho” skúsil šťastie v obľúbenej speváckej súťaži, ktorá ho spolu s ostatnými chalanmi zo skupiny vystrelila na samotné výslnie v hudobnej brandži. Kapela One Direction sa stala hotovým fenoménom a po celom svete si našli milióny verných fanúšikov. Aj napriek tomu, že v súčasnej dobe títo piati nadaní speváci makajú na vlastných projektoch, skalní obdivovatelia stále dúfajú, že ich ešte niekedy uvidia pokope.

Aj samotný Liam Payne sa dal na sólovú dráhu a medzičasom sa mu aj narodil synček Bear, ktorého má so Cheryl Cole. Lenže práca je práca a tá nepočká, a tak mladý otecko má poriadne nabitý kalendár. Aj napriek tomu, že miluje hudbu a koncertovanie, sláva a popularita si vypýtala svoju daň. Liam pre Usmagazine prezradil, že kvôli tomu prežíva krušné chvíle. Spevák totižto priznal, že je pre neho veľmi náročné, keď má opustiť svojho šesťmesačného syna a byť istú dobu od neho. Bear je však ešte maličký na to, aby ho bral všade so sebou a nechce to robiť pre svoje uspokojenie. Liam tak musí ešte istú dobu počkať, pokým bude tá vhodná doba, aby to mohol urobiť.

Liam Payne- Strip That Down ft. Quavo

Zedd, Liam Payne- Get Low

Zdroj: Usmagazine.com | Video: YouTube | Foto: Instagram, giphy.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.