Celeste rozhodne nikdy nebola bacuľka a aj keď ju možno kilá navyše niekedy trápili, dnes je z nej sebavedomá a zrelá žena, ktorá má rada v prvom rade seba a nehanbí sa prezentovať či už svoje názory alebo svoje telo. A tak by to malo byť. 

Celeste Buckingham je jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok, hlavne kvôli tomu, že sa nikdy na nič nehrala, je prirodzená, úprimná, spontánna ale na druhej strane zostala vždy sama sebou.

Aj keď sa fotku v plavkách prvotne hanbila zverejniť, nakoniec tak urobila a nezabudla v príspevku na Instagrame vysvetliť, prečo to tak je. “Váhala som, či vôbec zavesím fotku v plavkách, a potom som si spomenula, že sa musím páčiť sama sebe. Nemusím spĺnať dajaký imaginárny štandard, ktorý naznačuje, ako má vyzerať každé ženské telo (ktorý je často nastavený podľa retušovaných fotiek, módy, a chlapského názoru) Že každá žena je krásna vdaka tomu, že je originálna, ale hlavne, chcela som s vami zdieľať moje nadšenie z dnešného dňa na pláži 😏😊 Krásny večer prajem ❤”

Foto/Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)