Adriana Lima je skutočný strážny anjel! Kendall Jenner v poslednom období čelila rôzny obvineniam od svojích modelingových kolegýň. Išlo najmä o to, že Kendall si vraj postavila kariéru na svojej silnej fanúšikovskej základni na sociálnych sieťach a nie je skutočnou modelkou. No my vieme, že existuje minimálne jedna supermodelka, ktorá je rada, že je s Kendall na jednom móle! 

Brazílska supermodelka Adriana Lima v utorkovom rozhovore v magazíne “E! News” okrem iného spomenula aj svoju mladšiu kolegyňu Kendall Jenner. Ako sama tvrdí, spoluprácu s Kendall si vždy naplno vychutnáva. Zároveň dodáva, že Kendall je rozhodne skvelý prírastok do Victoria’s Secret rodiny. Pracuje totiž tak tvrdo ako každá jedna modelka.

“Spolupracovala som s Kendall na viacerých prehliadkach v Európe, napríklad pre značku Versace a aj na minulom ročníku Victoria’s Secret. Kendall je rozkošná a veľmi milá, a je pre mňa česť pracovať s niekým, ako je ona. Pracuje tak tvrdo ako každá jedna z nás a ja si ju veľmi cením za všetku jej snahu.” tvrdí Adriana.

Tento ročník bol pre Adrianu už šestnásty(!!!) v poradí, kedy sa prehliadky zúčastnila, takže určite vie, čo hovorí.

kendall

adriana-lima

Foto: Twitter, Instagram