Ak si ešte mala iskierku nádeje, že Baskin Champion bola iba nástrojom na vyvolanie Seleninej žiarlivosti, zrejme ťa nepotešíme. Vzájomná náklonnosť medzi ňou a Justin Bieberom neutícha a pôvabná blondínka navštívila nášho fešáka znova.

Znovuzrodená “Jelena” si v marci iba po pár mesiacoch dala pauzu znova. To všetko na podnet Seleny, ktorá  si odišla triediť myšlienky s priateľmi do Austrálie, zatiaľ, čo Kanaďan nečakal a na scéne už bola iná “hráčka”. Veľa zdrojov nový objav slávneho speváka opísalo iba ako pokus prinútiť Selenu uvedomiť si o čo prichádza, no zdá sa, že scenár sa mladému hudobníkovi vymkol spod kontroly.

22-ročná modelka prišla do Justinovho domu s rovnými vlasmi, oblečená v bielom crop tope, rifliach a s vysokými opätkami. Po niekoľkých hodinách však dom opúšťala v ležérnych sivých teplákoch, strapatejšia a s úsmevom na tvári. Možno aj ty si si práve zrátala 2+2 dokopy, čo spravilo tiež množstvo fanúšikov, ktorí nad potencionálnym vzťahom stále neveriacky krútia hlavami. Je to naozaj tak ako to vyzerá?

Príchod:

baskin champion justin bieber

baskin champion justin bieber

Odchod:

baskin champion justin bieber

baskin champion justin bieber

Zdroj: capitalfm.com | Foto/Video: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.