Druhá brada trápi ženy všetkých vekových kategórií. Niektoré si za to môžu samy, pretože “ľúbia papať”, iné ju dostali do vienka alebo sa na nich podpísal neľútostný “zub času”. Nezúfajte, pretože ešte nie je nič stratené! Rovnako, ako viete vypracovať svoje svaly na tele, môžete pomôcť aj svalom na tvári. Tak šup, šup, rýchlo zamknúť dvere do kúpeľne, ideme si precvičiť grimasy!

Všetky dobre vieme, že pokožka na tvári a krku vekom stráca hustotu a postupne ochabuje. Zlozvyky, ako fajčenie, konzumácia nezdravých jedál, solárium a používanie nevhodnej kozmetiky, môže tento proces urýchliť.

Vystrite sa!
Než začnete s tvárovou gymnastikou, musíte si uvedomiť jednu vec. Správne držanie tela je základom zdravej chrbtice, ale aj atraktívnej šije! Ak túžite po krásnom krku a pevných spodných kontúrach tváre, musíte sa vystierať! Takže dievčatá, smelo vypnúť hruď, hlavu hore a môžete vykročiť do nového dňa! Bohužiaľ, fenoménom dnešnej doby je neustále “čumenie” do mobilu a čoraz mladšie dievčatá majú výraznú vrásku na krku.

Rozcvička

Foto/Zdroj: YouTubeZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)