Páči sa ti. Zaujíma ťa. Rada by si s ním trávila viac času, skočila do kina či zažila niečo pekné. Bojíš sa urobiť prvý krok a v hlave ti dokola víria myšlienky typu – nie som pre neho dosť dobrá. Stačilo. Vezmi situáciu do svojich rúk a nauč sa robiť to, čo chceš ty. 

Začni konverzáciu

Pozdrav ho, spýtaj sa, na koho čaká alebo kam sa práve chystá. Ak sa rozhovor pokúsi rozvinúť, má záujem. Potom to už pôjde samo. Základné pravidlo je, aby si nehovorila o niečom, o čom nemáš ani páru 🙂 Zistí to, a v konečnom dôsledku sa len strápniš. A to nechceš.

Zachovaj tajomnosť

Neprezraď mu všetky svoje pocity. Áno, buď vždy úprimná, ale nie hneď. Mnohí chalani by to mohli zneužiť. Nechaj si niečo aj na ďalšie rande, aby mal stále čo spoznávať.

first date

Buď odvážna

Chlapci zleniveli a iniciatíva ostala na dievčatách. Zisti si, aké má rád filmy a pozvi ho do kina. Neboj sa odmietnutia, možno naozaj v ten deň nemôže, a nabudúce to vyjde. Nehľadaj za všetkým hneď niečo zlé.

Zaujímaj sa o neho

Nehovor len o sebe, pýtaj sa na jeho záujmy, školu a zážitky. Veľa sa s ním rozprávaj a daj mu priestor, nech ti o sebe niečo povie. Veľmi dôležité je, aby si sa naučila načúvať, aby vedel, že sa ti môže zdôveriť, a že má v tebe oporu.

Flirtovanie nikdy nie je na škodu

Nesprávaj sa ako hanblivka a trocha s ním zaflirtuj. Chalani majú radi odvážne baby. Musíš však odhadnúť mieru. Nesmie si myslieť, že sa takto bavíš s každým, alebo že takto balíš viacerých. V najlepšom prípade ti koketovanie opätuje, vtedy máš skoro vyhraté.

Buď stále pekne upravená

To ti snáď netreba pripomínať. Nemyslíme tým štyri vrstvy make-upu a červený rúž, ale jemné líčenie, dievčenské oblečenie, alebo pohodlné tenisky. Nič na neho nezapôsobí viac ako to, ako budeš sama sebou. Nekopíruj iné baby, si jedinečná a práve preto ho zaujmeš 🙂

first 3

Foto: Tumblr, wallpaperswide.comZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)