Tušíš, že k tebe tvoj kamarát niečo cíti? Bohužiaľ sa však stále nemá k prvému kroku. Potom nezúfaj! Poradíme ti, ako zistíš, či má skutočný záujem o vzťah s tebou alebo či ťa chce zaradiť len na zoznam svojich priateľov.

 

Kladie ti otázky

Pýta sa ťa na otázky, ktoré smerujú na tvoje záľuby, školu, rodinu alebo vlastnosti? Znamená to, že sa o teba zaujíma. Dáva vám tým šancu sa navzájom bližšie spoznať. Ak zistí, že máte podobné názory, životné priority alebo koníčky, určite sa ťa len tak “nevzdá”.

Má oči len pre teba

Ak ste na nejakej akcii spoločne, okolie úplne ignoruje a tebe sa venuje na sto percent. Snaží sa ťa niečím zabaviť či prekvapiť? Krásna servírka ti donesie pitie, ale on sa na ňu ani očkom nepozrie? Prečo to tak je? Pretože je mu s tebou dobre a ty sa mu momentálne páčiš zo všetkých najviac!

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Odpúšťa tvoje prehrešky

Prišla si neskoro na vaše stretnutie, ale jemu to vôbec nevadí? Záleží mu na tebe a preto tvoje oneskorenie nestojí vôbec za reč? Nezáleží mu  na tom, o koľko minút si prišla neskoro, ale ide mu hlavne o to, že si vôbec na spoločné rande prišla? Potom k tebe niečo cíti!

Prejavuje sa na ňom nervozita

Vždy, keď ide človeku o niečo dôležité, je nervózny. Klepú sa mu ruky, poklepkáva si nohou, hrá sa s vlasmi, uhýba očami alebo zviera nejakú malú vec, ktorá sa mu dostala pod ruku. Nervozita sa dá spoznať aj v spôsobe, akým hovorí. Ak sa chová nervózne, páčiš sa mu, tým si môžeš byť istá. Záleží mu na tom, čo si o ňom budeš myslieť.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Vedia o tebe jeho kamaráti

Ideš na akciu spoločne s jeho kamarátmi a oni aj bez predstavenia vedia ako sa voláš? Ver tomu, že o tebe vedia ďaleko viac. Evidentne už s nimi o tebe tvoj “kamarát” hovoril. Keď už sa o tebe zmienil kamarátom, myslí to s tebou naozaj vážne. Inak by ich totiž tvojou osobou nezaťažoval.

Dotýka sa ťa

Využije každú príležitosť, aby sa ťa nenápadne dotkol? Vyberá ti z vlasov smietku? Pohladí ťa po ramene alebo chrbte? Odhrnie ti vlasy z tváre? Pôsobí to síce nenápadne, ale nie je to tak. Z takých maličkostí práve spoznáš, že ťa nechce len do postele, ale aj do vzťahu.

Foto: Instagram