Rok 2016 bol pre klan Kardashianovcov skutočne náročný a rodina bude mať pri štedrovečernom stole naozaj čo rozoberať. Od nevydarených vzťahov až po osobné tragédie a prehry, pre rodinu Kardashian-Jenner to bol jeden šialený rok. 

 

Aj ty máš za sebou bláznivý rok? Kardashianky si prešli doslova peklom a my im to skutočne nezávidíme. Ktoré situácie pre nich boli tie najkritickejšie?

Ozbrojená lúpež v Paríži

Kim Kardashian zažila v októbri tohto roka neuveriteľnú traumu, keď sa päť ozbrojených mužov prezlečených za policajtov vlúpalo do jej súkromnej rezidencie v metropole Francúzska. Päť maskovaných mužov vtrhlo do budovy, ohrozovali Kim zbraňou a ukradli jej cenné šperky v hodnote 11 miliónov dolárov. Zviazali ju a zamkli do kúpeľne. Myslela si, že ju chcú znásilniť, na sebe mala počas incidentu iba ľahký župan a útočníkov prosila, aby ju nezabíjali, pretože má malé deti. Kim sa z celého traumatizujúceho incidentu doteraz celkom nespamätala, dva mesiace sa zdržiavala iba doma a každý deň podstupovala psychoterapie, ktoré jej pomáhali zmierniť psychické následky prežitej udalosti. Takisto sa odmlčala aj na všetkých sociálnych médiách, na ktoré sa vracia iba pomaly.

Kanyeho psychické zrútenie

V polovici novembra si viacerí zainteresovaní všimli, že Kanye sa začal správať veľmi čudne. Na svojom koncerte zrazu začal rozoberať politiku a konšpiračné teórie a o pár dní neskôr zrušil aj celé svoje koncertné turné. 21. novembra prišla správa, že Kanye bol prevezený do nemocnice z dôvodu psychického zrútenia. Na psychiatrii si nakoniec poležal niečo vyše týždňa. Trpel depresiami a spánkovou depriváciou, čo vyústilo až do nebezpečnej paranoje. Momentálne je doma v starostlivosti rodinného psychoterapeuta.

Celý vzťah Roba a Chyny

Tak toto je asi najväčší Kardashianovský fail. Rob Kardashian začal začiatkom roka randiť s bývalou rapera Tygu, ktorý teraz chodí s Kylie Jenner, Robovou nevlastnou sestrou. Dáva to aspoň trocha zmysel? Nám ani nie. Každopádne, Blac Chyna vytiahla Roba z depresií, začal sa kvôli nej zdravšie stravovať a dokonca aj čo to schudol. To by bolo to pozitívne. Medzitým bola Blac Chyna zatknutá v Texase, odkiaľ ju bol Rob vyslobodiť, odohrali sa aj ďalšie nepochopiteľné situácie, až sa nakoniec pár zasnúbil. Začiatkom novembra prišla na svet ich prvorodená dcéra, ktorej dali meno Dream Renée Kardashian. V polovici decembra niekto Blac Chyne hackol účet na Instagrame, zverejnil nelichotivé správy o Robovi, ktoré posielala svojim kamoškám, Rob na druhý deň plakal na Snapchate, pretože ho Chyna opustila. WTF?

Rozvod Khloé a Lamara Odoma

Tak a už je to oficiálne! Khloé Kardashian a Lamar Odom sa konečne rozviedli. Khloé prvýkrát požiadala o rozvod už v roku 2013, no svoju žiadosť stiahla, keď sa Lamar predávkoval a takmer zomrel. Pokúšala sa ho zo závislosti dostať, no keď sa jej to ani po opakovaných pokusoch nepodarilo, o rozvod požiadala znova začiatkom roka 2016, kedy ich aj rozviedli.

Kylie a Tyga mieria pred oltár

Aj keď má Kylie iba 19 rokov, na ruke stále nosí prsteň s obrovským diamantom od svojho priateľa Tygu. Aj keď ani jeden z nich nikdy nepotvrdil, že by malo ísť o zásnubný prsteň, všetky náznaky hovoria, že to tak je. Kylie napríklad postuje na svoj Instagram ich spoločné fotky s popisom “Pán a Pani.” takže je len otázkou času, kedy to príde.

Nahrávka Taylor Swift

Všetky žarty šli bokom, keď sa prevalilo, že Taylor Swift sa snažila neprávom očierniť Kayneho Westa. Ak nevieš o čo ide, pozri si videoklip Kanyeho songu “Famous”. Taylor Swift všetkým tvrdila, že nevedela, že Kanye použije jej meno, konkrétne povedal “I made that bitch famous”. To sa však v zápätí ukázalo ako lož, keď Kim zverejnila nahrávku rozhovoru Kanyeho a Taylor, v ktorom speváčka so všetkým súhlasila.

Foto: Twitter, giphy.com