Gigi Hadid momentálne patrí medzi najpopulárnejšie modelky. A niet sa čomu čudovať. Len minulý týždeň médiá priniesli správu, že sa už po druhýkrát objaví v najočakávanejšej módnej šou roka – na prehliadke Victoria´s Secret. Poď sa s nami pozrieť, čo všetko na seba ešte prezradila!

Kvôli mladšej sestre Belle by sa pokojne aj pobila. ,,Do zákulisia na módnom týždni v Paríži mali z nejakého dôvodu prístup aj paparazzi, ktorí si fotografovali dievčatá aj pri prezliekaní, čo ma dosť nahnevalo. Nechutné. Bella sa prezliekala vedľa mňa, a tak som jednému novinárovi povedala: “Ak okamžite neodložíš ten fotoaparát, rozbijem ti ho o zem!”

Ak by si mala vybrať len päť kúskov, ktoré by musela nosiť pol roka, boli by to: adidasky, boyfriend džínsy, jednoduché biele tričko, čierne legíny a bomberka.

Nezaujíma ju čo si ostatní myslia o tom, ako vyzerá: ,,Som aká som a nebudem meniť to ako vyzerám iba kvôli tomu, že sa to niekomu nepáči.”

Bella si sústavne požičiava jej oblečenie: ,,Keď prídem k Belle, nikdy si od nej nič nepožičiavam, no keď príde ona ku mne, je to ako – “Vieš, prišla som sem rovno vo veciach do fitka, a teraz ideme na večeru, a potrebovala by som….” ja jej vždy poviem, že si môže zobrať čo chce, no nech mi to aj prinesie späť. No nikdy to nesplní, už si musím robiť zoznam v telefóne. Bella, ak toto čítaš, vráť mi môj opasok!”

Ak by svojmu 16-ročnému ja mala dať iba jednu radu, bola by to: “Nestresuj, všetko sa nakoniec vyrieši.”

Foto: Facebook, giphy.com