Celým menom Ariana Grande Butera zahájila svoju kariéru na Broadwayi a svoj hlas prepožičala do animovaných seriálov a filmov. Neskôr podpísala nahrávaciu zmluvu s Republic Records a vydala svoj debutový album Yours Truly (2013), ktorý sa umiestnil na 1. mieste amerického rebríčku Billboard 200. Momentálne je šťastne zaľúbená a užíva si život. Čo všetko si o nej ale nevedela? 

Napriek jej rozsahu štyri oktávy, nemala predtým žiadny hlasový tréning. ,,Hudba sa proste musí precítiť, nikdy som nič netrénovala. Trocha hrám na klavíri, ale spev som nikdy necvičila.” Priznáva, že odmalička počúvala Whitney Houston a soundtrack k filmu Osobný strážca.

Jej najväčším prianím je, aby bol Halloween každý deň. ,,Vždy som chcela mať na tvári namaľovanú lebku, nosiť masky a prevleky. Všetky narodeninové oslavy som mala v halloweenskom duchu a je to skutočne môj najobľúbenejší sviatok.” hovorí speváčka.

Ariana je už tri roky stopercentnou vegánkou. ,,Oveľa viac milujem zvieratá ako ľudí. Nežartujem. Láme mi srdce keď vidím ako niektorí ľudia zaobchádzajú so zvieratkami.”

Keď sa jej brat Frankie priznal, že je gay, začala Ariana pochybovať o svojej viere. ,,Keď môjmu bratovi povedali, že Boh ho teraz nemiluje, vedela som, že to nie je v poriadku. Potrebovala som zmeniť svoju vieru, lebo ak Boh nemiluje môjho brata, nebudem ho milovať ani ja.” otvorene priznala.

Miluje cestovanie a spoznávanie nových krajín. Má talianske korene, jej mamina je zpolovice českého pôvodu. Ariana každý rok vyučuje hudbu a tanec pre deti v Južnej Afrike. Wau. :O

Foto: giphy.com, Twitter