Aj keď má už takmer pred 50tkou, vyzerá neskutočne a mnohé mladé baby nemajú postavu ako ona. JLo to dobre vie, no nič nie je len tak zadarmo. O svoje telo sa stará, morduje sa vo fitku a prísne dodržiava stravu. Čo je však tajomstvom jej brutálneho vzhľadu? 

Speváčka vie, že jej výzor ju živí a je veľmi dôležité, ako vyzerá, ale aj to, ako sa cíti. Preto sa riadi týmito piatimi základnými pravidlami. Teraz sa rozhodla podeliť sa o ne aj so svojimi fanúšikmi.

Uprednostňuje nespracované potraviny

Radšej má organické potraviny, miluje lososa, šalát a veľa zeleniny ako napríklad brokolicu, papriku, cuketu a kel. Z mäsa siahne najčastejšie po kuracine.

Desiata je základ dňa

Hlavne, ak nestíhaš, je veľmi dôležité, aby si so sebou nosila zdravú desiatu ako čerstvé ovocie, oriešky alebo nejaký cottage cheese.

Tréning si obmieňa

Medzi jej najobľúbenejšie cviky patria brušáky, sklápačky a venuje sa aj boxu. Taktiež nezabúda na zadok a nohy.

Čomu sa vyhýba?

Avokádo, čokoláda a kofeín: týmto trom veciam sa Jennifer oblúkom vyhýba, a keď pije kávu, tak jedine bez kofeínu. Okrem toho nefajčí ani nepije!

Jej pleť pôsobí mladistvo

Aby zabránila možným vráskam, svoju pleť nevystavuje ostrému slnku a ak áno, tak len s veľkým množstvom slnečného krému.

Zdroj: delish.com | Foto: InstagramZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)