Rodičia nás učili, že ak si chceme zarobiť, je pekné nájsť si brigádu a postarať sa o svoj vlastný zárobok. Rumunské dievča Aleexandre si ale zopár stoviek navyše zohnala po svojom, predáva totiž svoje panenstvo. 

Aleex sa rozhodla, že si na seba zarobí sama, ale obsluhovanie v McDonalde to nebude. Chcela vyťažiť najmä zo svojho výzoru a zarobiť na tom, že ešte s nikým nespala. Spojila sa s istou agentúrou, prostredníctvom ktorej ponúka online svoje panenstvo.

Nakoniec sa aj podarilo, kúpil si ju bohatý čínsky biznismen z Honkongu a dostala viac ako 2 milióny eur. ,,Chcela som radšej predať moje panenstvo s Cinderella Escorts, ako ho dať budúcemu priateľovi, ktorý by ma možno opustil tak či onak.“ Aleexandra aj biznismen tak môžu dúfať, že s týmto netypickým ,,obchodom” bude spokojnosť na oboch stranách.

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: YouTube, thesunZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)