Slávni ľudia začínajú svoju kariéru v rôznom veku, väčšinou však veľmi mladí. Teraz ti ukážeme 12-ročného chlapca, do ktorého musia byť zbláznené všetky dievčatá v jeho škole a nielen tam. Nie nadarmo ho označujú aj ako najkrajšieho chlapca na svete! 

William Franklyn Miller, to je meno mladého fešáka, ktorý si behom jednej noci získal srdcia mnohých. Za všetko môže dievča, ktoré zverejnila jeho fotku na Twitteri. Ako sa vyjadrila jeho mama, keď začal narastať počet sledovateľov, mysleli si, že jeho účet niekto hackol. Až neskôr im došlo, že to tak nie je.

 

Will je ako každý iný chalan v jeho veku. Chodí do školy, má kopec kamarátov a rád hrá ragby. Jeden rozdiel tam však je. Normálne 12-ročné decká totiž nemajú na Instagrame 160 tisíc sledovateľov. Čudné? Vôbec nie. Miller je do modelingu ideálny vďaka svojim modrým očiam a štíhlej tvári s plnými perami. Navyše už má zvládnutý aj trochu uhrančivý pohľad. Vo sfére modelingu sa pohybuje už päť rokov a teraz k tomu pribudla aj prvá herecká skúsenosť.

 

 

 

 

 

Foto: Instagram