Selena Gomez je mladá speváčka i herečka, ktorú pozná celý svet a málokedy sa stane, že si svoj život žije bez pozornosti okolia. Aj ona je len človek a spájajú sa s ňou rôzne malé i veľké zaujímavosti. A o niektorých si možno ani nevedela. 

 

24-ročná Američanka sa zviditeľnila ako jedna z hviezdičiek z Disneyho dielne. Toto obdobie malo svoje pozitíva i negatíva. Na jednej strane Selena stratila svoje súkromie, no na druhej sa z nej postupne stala spevácka hviezda svetového formátu. Po celom svete má mnoho fanúšikov rôzneho veku, ktorí pri nej stoja v dobrom i v zlom. Speváčka mala v nich veľkú oporu aj v minulých mesiacoch, keď sa musela stiahnuť z očí verejnosti, aby sa dala dokopy po psychickej stránke.

Sympatická interpretka mnohých úspešných piesní je síce mladá, no má za sebou už viac než dosť. S jej životom sa spája veľké množstvo zaujímavých faktov, o ktorých možno netuší ani jej najväčší fanúšik. Ktoré nevšedné veci zo života sa spájajú s menom slávnej a obľúbenej tmavovlasej speváčky?

V roku 2009 bola Selena zvolená ako UNICEF ambasádorka, čo z nej robí najmladšieho celebritného člena organizácie

Selena miluje jesť citróny so soľou

Prvýkrát sa objavila pred kamerami, keď mala len sedem rokov

Pred Justinom Bieberom randila s Nickom Jonasom

Selena miluje seriál “Priatelia”

Jej meno v gréckom jazyku znamená “mesiac”

Predtým, ako speváčka vyjde na pódium, vypije olivový olej, pretože jej robí dobre na hrdlo

Jej najlepšou priateľkou je Taylor Swift

Jej matka ju porodila, keď mala len 16 rokov (!)

Ako malá milovala Britney Spears

 

Foto: Instagram, giphy.com | Zdroj: celebuzz.com, popcrush.com| Video: Youtube