Poznáš ten pocit, keď ťa ten, po ktorom už tak dlho pokukuješ, zavolá na rande a ty sa ideš zblázniť od šťastia. Radosť strieda strach. Kamošky sú bezradné a ty nevieš, čo robiť, aby si to celé neskazila. My ti prinášame desať zaručených tipov, ako si princa na bielom koni neodplašiť.

  1. Príliš odvážne oblečenie. Ak to myslíš s chalanom vážne, nikdy nechoď príliš “naľahko” a nechaj si niečo v zálohe, nech má čo objavovať.
  2. Príliš zahaľujúce oblečenie. Ok, to, že nemáš ísť príliš naľahko ešte neznamená, že máš ísť v kombinéze. Nuž, nehovorili sme, že to bude ľahké.
  3. Make up. Menej je niekedy oooooveľa viac, hlavne čo sa make-upu týka. Odporúčame ti zvoliť jemnejší make-up, taký, aký nosíš bežne. Veď taká si sa mu zapáčila a ty predsa nechceš, aby hneď ako ta zbadá zaradil spiatočku.
  4. Prehltnutý jazyk. Príde tá chvíľa sedíš pred pánom vyvoleným a zrazu máš v hlave prázdno a nevieš čo by si povedala. Náš tip: nenechaj nič na náhodu, sprav si malý prieskum o tom, čo ho zaujíma, čo má rád a reč určite nebude viaznuť.
  5. Príliš veľa rečí. Toto je ešte horšie ako predošlá možnosť. Toto chalani naozaj nemusia. Nemusíš mu hneď o sebe vytárať aj veľkosť topánok, nechaj nech sa prejaví aj on, lebo inak ho unudíš k smrti.
  6. Toto je ďalšia absolútne overená vec. Chalani neznášajú vulgárne dievčatá. Dievča ma byť milé a jemné a nie samá nadávka. Skús zaujať inak.
  7. Moj bývalý…. No tak na toto moja okamžite zabudni! On naozaj nie je zvedavý na tvojho bývalého.
  8. Mobil. Mobil je dnes neodmysliteľnou súčasťou života, no aj tak prišla si na rande s chalanom, nie s mobilom.
  9. Maj oči iba pre neho. Prosím, aj keď náhodou na rande nebudete sami a pôjdete s partiou, maj oči len pre neho a nevenuj sa iným chalanom v partii.
  10. Alkohol a cigarety: Ak už máš 18 a náhodou ťa pozve na pohárik, odporúčame zostať len pri jednom. Nič nie je horšie ako opitá baba. Podobne aj s cigaretami, vypaľovať jednu od druhej, tiež nie je bohviečo.

Tak milé dievčatá, prajeme Vám veľa šťastia!

Foto: pexels.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.