Je sympatický, talentovaný, vtipný, charizmatický a mnoho žien po ňom neoblomne túži. Prinášame ti desať veľkých zaujímavostí zo života tohto talentovaného herca a frontmana úspešnej kapely “Thirty Seconds to Mars”.

 

Jared Joseph Leto je 45-ročný rodák z Bossier City, ktorého to vždy ťahalo k umeniu. Vo svojich mladých rokoch ho študoval na vysokých školách, no bola to práve hudba, ktorá ho preslávila po celom svete. Koncom 90.rokov vznikla rocková skupina “Thirty Seconds to Mars” a až do súčasného obdobia sa v nej vystriedalo viacero členov. Súčasné zloženie pozostáva z troch muzikantov – Jared, jeho brat Shannon a Tomo. Ich albumy sa predávajú ako na bežiacom páse, koncerty majú vždy beznádejne vypredané. Chalani sa neboja experimentovať v hudbe a konečný výsledok je vždy perfektný.

Jared však nezostal zavretý len v hudobných nahrávacích štúdiách a presadil sa aj hereckej branži. Sympaťák, ktorý vzbudzuje dojem, že nestarne, sa mihol v rôznych úspešných snímkach. Naposledy sme ho mohli vidieť v kinách, kde sa svetu predstavil ako bláznivý Joker. Multitalent je známy tým, že si svoje filmové role vyberá veľmi poctivo a pre ich stopercentne vierohodné stvárnenie je schopný urobiť azda čokoľvek. Schudnúť, rapídne pribrať či dokonca oholiť si celé svoje telo.

Okatý umelec je mnohými ženami milovaný a obdivovaný, no stal sa pre mnohých aj veľkým idolom. Aj jeho život ukrýva rôzne zaujímavosti, ktoré sa viažu k jeho zvučnému menu. Prinášame ti pár faktov, o ktorých si možno ani netušila. 🙂

Jared bol zasnúbený s blonďavou herečkou Cameron Diaz

Jeho pseudonym je Bartholomew Cubbins, pod ktorým vystupuje, keď režíruje klipy či videá

Počas strednej školy sa dostal do blízkeho a častého styku s drogami

Kvôli filmu “Dallas Buyers Club” si nechal oholiť celé telo, dokonca aj obočie

Jared je zarytý vegán

Spolu s bratom bol vychovávaný len matkou Constance

Jared je zanietený aktivista

Miluje horolezectvo

Vstúpil do celibátu, aby sa lepšie pripravil na rolu vo filme “Requiem for a Dream”

Jeho najobľúbenejšie video je “Hurricane”

Foto: Instagram, giphy.com | Video: Youtube