Trisha Reibelt je obyčajná 31-ročná žena z Queenslandu a od ostatných ľudí sa ničím veľmi nelíši. Okrem jedinej veci – jej nádhernej koruny krásy. 

Trisha si svoju krásnu hrivu pestuje celých jedenásť rokov a okrem jedného dňa, kedy si ich nechala skrátiť o tridsať centimetrov, nenavštívila kaderníka. Teraz má vlasy po kolená a jej dúhová hriva sa stala hitom internetu! „Najskôr som sa rozhodla nechať si narásť dlhé vlasy, pretože aj svoju mamu si odjakživa pamätám iba s dlhými vlasmi. No neskôr to už bolo viac zo zvedavosti, čo moje telo vlastne dokáže.“ povedala Trisha pre BuzzFeed.

 

 

 

V roku 2009 začala experimentovať s rôznymi farbami na vlasy, neskôr si zamilovala krikľavé a už ich nevymenila. Farbením strávi päť hodín a odtiene obmieňa niekoľkokrát do týždňa.

 

 

Jej Instagramový profil má tisícky sledovateľov, ktorí sa jej pravidelne pýtajú ako vytvoriť nejaký typ účesu alebo ako sa správne starať o svoje vlasy. Trisha má pre vás aj zopár rád ako ich udržiavať krásne a zdravé. Podľa nej by ste sa mali vyhýbať najmä fénovaniu, žehleniu a natáčaniu, čo pre vlasy predstavuje nadmernú záťaž. Ďalej varuje aj pred produktami ako laky na vlasy alebo hĺbkovo čistiace prípravky, ktoré taktiež poškodzujú vlasovú štruktúru.

 

 

Trisha samozrejme dokumentuje všetky svoje vlasové zmeny a kreácie na svojom Instagrame. Viac fotiek jej fenomenálnej hrivy nájdeš TU.

Foto: Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here