Zayn je v pomerne mladom veku už dávno tam, kde nie sú ani oveľa starší hudobníci. Ako sa postupne ukazuje, to, že odišiel z One Direction bolo najlepšie rozhodnutie. Najnovšie sa chváli lukratívnou prácou, stane sa z neho módny návrhár svetovo uznávanej značky.

Zayn Malik má všetko. Sľubnú kariéru, najkrajšiu modelku sveta a najnovšie sa stal módnym dizajnérom pre značku Versus Versace. Samozrejme, my ľudia sme až neprimerane závistliví, a preto zlé jazyky hovoria, že Zayn dostal tento flek len kvôli svojej priateľke Gigi, ktorá je so samotnou Donatellou Versace veľmi dobrá kamarátka a pre značku Versace pracuje aj ona.

Donatella je Zaynom doslova očarená.  ,,Versus je rock and rollovou dušou rodiny Versace, ktorá bola vždy spájaná s hudbou. Každý od Foo Fighters po Lennyho Kravitza hrali na prehliadkach a je to všetko o rebélii. Pre mňa je Zayn dokonalou voľbou,“ povedala.

 

 

 

Módna kolekcia, ktorú bude vytvárať aj Zayn sa volá „X Versus“ a verejnosti bude dostupná v máji budúceho roka. Od februára sa však objaví ešte v dvoch reklamných kampaniach. ,,Vždy som chcel navrhovať oblečenie. Viem, že vytvoríme niečo úžasné,“ prezradil spevák, ktorý sa už nevie dočkať.

 

Thank you @donatella_versace for welcoming me into the @versus_versace family !

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

 

 

 

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

 

 

 

 

❤️

A post shared by Donatella Versace (@donatella_versace) on

Foto: Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here