V dnešnej dobe je nájsť naozajstné kamarátky nesmierne ťažké. Väčšina ľudí myslí len na seba, dokážu využívať pre svoje vlastné dobro a mnohí z nich sú aj dokonalí herci. Ako zistíš, či je tvoja kamarátka skutočná? 

Určite aj ty chceš skutočných priateľov, ktorí ťa budú mať radi kvôli tomu, aká si. Budeš im vedieť veriť a povedať všetky svoje tajomstvá. Pozor! Niekedy to môže dopadnúť priam katastrofálne, a preto by si si mala na niektoré veci dávať bacha.

Nechce s tebou chodiť von

Ako tvoja kamarátka, mala by s tebou tráviť čas. Sama by to mala chcieť. Samozrejme, nie vždy sa to dá, ale častokrát je to hlavne o chcení.

Chodí s tebou von len vtedy, keď sa jej to hodí

Ak nemá žiadnu inú kamošku, ktorá by mohla, zrazu si jej dobrá aj ty. Nebuď nikoho poslednou možnosťou, buď s tebou trávi čas lebo chce, alebo to potom nemá zmysel.

Chce ťa vidieť, lebo od teba niečo potrebuje

Možno jej vieš pomôcť s domácou úlohou alebo jej vieš vybaviť niečo iné. Je veľa príležitostí, kedy ťa ľudia budú chcieť využiť, ty musíš prísť na to, čo je úprimné a čo nie.

Stále hovorí len o sebe

Jej záľuby, jej oblečenie, jej chalani, jej problémy, jej rodičia, na teba sa vôbec nespýta. Ak sa aj pokúšaš hovoriť o sebe, nedá ti príležitosť. Tak takú kamošku ozaj nepotrebuješ.

 

bff

Posudzuje ťa

Nepáči sa jej aké si si dnes vzala tričko ani akej farby máš nechty. Veľmi rada ťa posudzuje a poučuje, čo je dobré. Ty máš predsa vlastnú hlavu.

Nedokáže sa tešiť z tvojich úspechov

Z náročného testu si dostala jednotku, vyhrala si cenu, v speváckom zbore si najlepšia. Jej to je jedno, nedokáže sa tešiť s tebou, práve naopak. Čím viac sa ti darí, tým viac je naštvaná.

O tebe chce vedieť všetko, ale sebe neprezradí nič

Chce vedieť tvoje tajomstvá, ale o sebe nepovie nič. Neprezradí ti ani jedno zo svojich tajností a drží si od teba istý odstup. Tak toto nebude kamarátka.

Našla si sa aspoň v jednom bode? Buď sa so svojou kamoškou porozprávaj a snažte sa situáciu vyriešiť, alebo potom nemá vôbec zmysel vaše priateľstvo udržiavať. 🙁

Foto: Tumblr 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here