Od neúspešnej maturity po vyhodenie z univerzity. Tieto celebrity dokazujú, že na to, aby si bola v živote úspešná, nepotrebuješ školu. 

Nespravená skúška či vyhodenie zo školy ti možno pripadá ako koniec sveta, no v skutočnosti ti otvára milión možností, ktoré si nikdy nemala v pláne vyskúšať. Len si predstav, aké by to bolo nudné, keby bol celý život presne podľa našich predstáv.

Vera Wang

Táto úspešná módna dizajnérka sa v roku 1968 nedostala do Olympijského tímu ako krasokorčuliarka. Teraz je z nej milionárka, navrhuje nádherné svadobné šaty a jej majetok má hodnotu viac ako 30 miliónov dolárov.

Показ #verawang 👰🏻❤️

A post shared by ФанКлуб Настасьи Самбурской (@samburskaya_fan_) on

 

Lady GaGa

Má viac ako 200 hudobných ocenení. Po tom, ako ju v druhom ročníku vyhodili z univerzity sa zamerala iba na svoju hudobnú tvorbu. A stálo to za to.

Mastering the album w @iammarkronson Sterling Studios!

A post shared by xoxo, Joanne (@ladygaga) on

 

Eminem

V sedemnástich odišiel zo školy, aby si mohol nájsť prácu a pomáhať svojej mame s výdavkami na domácnosť. Dnes má jeho majetok hodnotu 144 miliónov dolárov.

 

Bill Gates

V roku 1975 odišiel z Harvardu a založil malú firmu s názvom Microsoft. Dnes je najbohatším človekom na svete s majetkom 60,3 biliónov dolárov.

 

Mark Zuckerberg

Zakladateľ Facebooku založil túto známu sociálnu sieť vo svojej internátnej izbe predtým, než odišiel z Harvardu. Dnes má Facebook hodnotu 40,8 biliónov dolárov. My si myslíme, že urobil dobré rozhodnutie.

This week at F8. Bye bye, drone!

A post shared by Mark Zuckerberg (@zuck) on

 

Brad Pitt

Opustil vysokú školu dva týždne pred tým, ako mal získať diplom zo žurnalistiky. Vysvetlil, že sa ešte necítil na také niečo pripravený, tak sa zbalil, a odišiel do Los Angeles.

 

Steve Jobs

Zakladateľ spoločnosti Apple odišiel z univerzity v roku 1972 a prespával u svojho bývalého spolužiaka v internátnej izbe na podlahe. Keďže nemal peniaze, stravoval sa zadarmo v sekte Hare Krišna. Napriek tomu sa z neho stal jeden z najväčších guru digitálneho sveta.

 

Kate Moss

Svoju zmluvu s modelingovou agentúrou podpísala už vo veku 14 rokov, takže nemala šancu sa na univerzitu vôbec prihlásiť.

Foto: Instagram

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here